بروزرسانی 6 اسفند

بروزرسانی لیست ایمیل سایت و اضافه شدن بسته های بهمن ماه و اشخاص ورزشی به فول آرشیو ایمیل سایت
IR

بروزرسانی 6 اسفند بانک ایمیل

بروزرسانی 6 اسفند بانک ایمیل سایت با کمی تاخیر صورت گرفت ، دلیل تاخیر بروزرسانی تلاش گروه برای بازنگری اساسی و تهیه بانک ایمیل کامل تر در آستانه سال نو و ورود به سال 93 می باشد که با تلاش های که انجام شد بزودی آرشیو ایمیل جامع تری که بیشتر اغشار مشاغل و کاربران را در بر گرفته باشد را ارائه دهیم . بروزرسانی 6 اسفند با اضافه شدن 3 بسته آخر سایت یعنی بسته ایمیلی : فیسبوک ، ورزشی و بهمن ماه انجام شد و از الان با خرید بانک ایمیل کامل سایت این 3 بسته هم همراه آرشیو دریافت کنید

شما بازدیدکنندگان می توانید کل آرشیو سایت ایمیلر که شامل 2 میلیون ایمیل فعال ایرانی و ایمیل مشاغل که کاملا تفکیک شده است را با قیمت استثنایی 15 هزار تومان خریداری نمایید. لیست ایمیل سایت هفتگی و ماهانه به روز رسانی می شود. برای خرید به سربرگ بانک ایمیل در نوار بالایی سایت مراجعه کنید.

بروزرسانی 6 اسفند

بروزرسانی 6 اسفند

  • بروزرسانی 6 اسفند : ایمیل فیسبوک

بانک ایمیل فیس بوک بسته جدید و کاملا تخصصی ایمیلی که شامل آرشیوی بالغ بر 6 هزار ایمیل کاربران سایت اجتماعی فیس بوک می باشد که بانک ایمیل فیس بوک مناسب اغلب تبلیغ کنندگان می باشد . بانک ایمیل فیس بوک ، ایمیل 6 هزار کاربر فیس بوک در ایران می باشد که این بسته تخصصی برای اولین بار توسط سایت تبلیغاتی ایمیلر ارائه شده است . با بروزرسانی 6 اسفند ماه شما می توانید این بسته را همراه با آرشیو اصلی تهیه نمایید.

  • بروزرسانی 6 اسفند : ایمیل اشخاص ورزشی

بانک ایمیل ورزشی 20 هزار ایمیل فعال شامل ورزشکاران درجه 2 و 3 ایرانی رشته های پرطرفدار ایران و اشخاص و هواداران تیم های ایرانی , مشاغل مرتبط با ورزش فعال در سال 92 بهمراه کمپین تخصصی هواداران تیم های استقلال و پرسپولیس بهمراه ایمیل کاربران سایت ها و صفحه های ورزشی می باشد که در مجموع بسته بانک ایمیل ورزشی 20 هزار ایمیل است که از ایت تعداد بالغ بر 10 هزار ایمیل متعلق به هواداران 2 تیم تهرانی استقلال و پرسپولیس می باشد. بروزرسانی 6 اسفند انجام و این بسته به فول آرشیو سایت اضافه شد.

  • بروزرسانی 6 اسفند : ایمیل بهمن ماه

بانک ایمیل بهمن 92 ، آرشیو ایمیل جدید بهمن ماه آماده دریافت می باشد این آرشیو شامل ایمیل جدید بهمن ماه می باشد که می تواند افراد جدیدی را با سایت و کسب و کارتان آشنا کنید. بانک ایمیل بهمن شامل 35 هزار ایمیل جدید و فعال ایرانی و مناسب همه تبلیغ چی ها برای ارسال ایمیل تبلیغاتی با هر موضوع کاری و مکانی مناسب می باشد.در بسته بانک ایمیل بهمن ماه سال 1392 که بصورت اختصاصی از گروه تبلیغاتی ارائه شده است شامل 32 فایل تکست می باشد که این آرشیو در بروزرسانی 6 اسفند به آرشیو اضافه شد.    

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه خود را بنویسید

*

code