حذف ایمیل های غیر واقعی با اکسس : امروز قصد آموزشی رو دارم که توسط اون میتونید به راحتی ایمیل هایی زائدی که در بانک ایمیل استخراج شده اند و شاید اصلا ایمیل نیستند و توسط برنامه جمع آوری ایمیل به اشتباه جمع آوری شده اند  پاک کنید. این آموزش با استفاده از برنامه بسیار عالی اکسس Microsoft Access انجام میشه و بسیار راحت هستش و شاید این کار رو بیشتر شما بتونید در برنامه اکسس انجام بدید ولی کمتر شما میدونید چه پسوندهایی در لیست ایمیل و یا همون بانک ایمیل استخراج شده شما هست که بازدهی در ایمیل مارکتینگ نداره و باید از لیست شما پاک بشه!

حذف ایمیل های غیر واقعی

حذف ایمیل های غیر واقعی

حذف ایمیل های غیر واقعی با اکسس

حذف ایمیل های غیر واقعی

این آموزش به صورت فیلم تهیه شده و امیدواریم با مشاهده این فیلم و پسوندهای ایمیل غیرواقعی و زائد بتونیم در ضمینه تبلیغات ایمیلی شما کمک کوچکی کرده باشیم. ضمنا در همین مطلب 12 پسوند نا مناسب ایمیل که دربانک ایمیل هستند و باید پاک شوند رو ذکر می کنیم. ما به صورت کاملا خلاصه و کوتاه بیان می کنیم:

  1. ابتدا برنامه اکسس را باز می کنیم و گزینه create را می زنیم
  2. در قسمت بالای سمت چپ برنامه گزینه ای با نام view هست بر روی اون کلیک می کنیم.
  3. فیلد اول به صورت روبرو است :  filed name:id     data type:auto number   در ستون نام فایل اسم ستون را به دلخواه انتخاب می کنیم که من در آموزش email گذاشتم. , در ستون دوم و در زیر شمارنده اتوماتیک گزینه text را انتخاب کنید و گزینه view را دوباره بزنید.
  4. در ستون ایمیل در برنامه اکسس ، آدرس رایانامه و یا ایمیل های خود را وارد می کنید.
  5. filter>text filters>contains
  6. بعد از طی کردن مسیر فوق پسوند مربوط را وارد کرده و رکوردهای پیدا شده را حذف می کنیم

پسوندهای ایمیل های غیر واقعی و زائد

اعدادی از پسوندها برای تبلیغات و ارسال ایمیل مناسب نیستند و با حذف این آدرس های ایمیل از بانک ایمیل و لیستهای ایمیل تان می توانید بازدهی ایمیل مارکتینگ خود را افزایش دهید.  12 پسوند که  را که من در لیست های ایمیل مشاهده کرده ام عبارتند از: jpg – png – html – uk – jp – js – group – gq – bf – dk – jpeg – du با حذف ایمیل های با این پسوند بازدهی تبلیغات ایمیلی خود را افزایش دهید. باتشکر _ علیرضا رضایی

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه ها بسته شده‌اند.