لیست ایمیل مناسب برای ایمیل مارکتینگ : با سلام خدمت تمام بازدیدکنندگان سایت تبلیغاتی ایمیلر ، امروز قصد آموزش راهکار مناسب برای به حداقل رساندن اسپم شدن ایمیل های تبلیغاتی ارسال شده را داریم!

لیست ایمیل مناسب

لیست ایمیل مناسب را می توان به بسته ای گفت که بدون ایمیل تکراری و غیر فعال باشد. در لیست ایمیل نا مناسب می تواند ضررهای بسیار بدی به تبلیغات ایمیلی شما وارد کنید و تبلیغجی را از هدفش که همان ارسال تبلیغات ایمیلی و کسب بازدیدکننده و یا معرفی کالا و خدمات و برند باشد منصرف کند. اول از همه باعث هدر رفتن وقت و هزینه می باشد و در نهایت باعث وارد شدن خساراتی به سرور میگردد. لیست ایمیل مناسب باید به تازگی جمع آوری شده باشد و ایمیل غیر فعال نداشته باشد…!

لیست ایمیل مناسب برای ایمیل مارکتینگ

لیست ایمیل مناسب برای ایمیل مارکتینگ

لیست ایمیل مناسب برای ایمیل مارکتینگ

اگر برای شما مهم نباشد که به چه کسانی تبلیغ می کنید ، یعنی قصد ارسال تبلیغات به افراد خاصی را نداشته باشید ایمیل های سایت ها بهترین گزینه برای تبلیغات می باشد . یعنی بدون حساسیت خاصی شما می توانید تمام ایمیل های خود را به اینباکس ارسال کنید! اکثر مدیران سایت ها بیشتر اوغات ایمیل خود را چک می کند این بدان معناست که به راحتی دیده می شوید.

درباره نویسنده

سایت ایمیلر از زمستان سال 91 شروع به فعالیت کرده است ; از همان ابتدای کار شروع به تهیه و گردآوری آرشیو بانک ایمیل تفکیک شده برای افزایش بازدهی ایمیل تبلیغاتی بودیم و هم اکنون در ضمینه بانک ایمیل ، کامل ترین آرشیو ایمیل تفکیک شده ایرانی را در اختیار داریم و بسیاری از شرکت های که در ضمینه ایمیل مارکتینگ فعالیت می کنند پشتیبانی می کنیم.

دیدگاه ها بسته شده‌اند.